Продукція > BOXCO > BC-AL-121208
BC-AL-121208
BC-AL-121208 Boxco
BC-AL.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ALUM GRAY 4.803"L X 4.724"W
Features: Sealing Gasket
Packaging: Bulk
Color: Gray
Size / Dimension: 4.803" L x 4.724" W (122.00mm x 120.00mm)
Material: Metal, Aluminum
Height: 3.189" (81.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6
Container Type: Box
Area (L x W): 22.6in² (146cm²)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM GRAY 4.803"L X 4.724"W, Features: Sealing Gasket, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 4.803" L x 4.724" W (122.00mm x 120.00mm), Material: Metal, Aluminum, Height: 3.189" (81.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, Container Type: Box, Area (L x W): 22.6in² (146cm²), Part Status: Active.
Інші пропозиції BC-AL-121208
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BC-AL-121208 Виробник : Xinagian BC-AL.pdf Box Metal, Aluminum Gray Lift-Off Screw Cover 4.803`` L x 4.724`` W (122.00mm x 120.00mm) X 3.189`` (81.00mm) Група товару: Корпуси приладові Од. вим: шт