Продукція > BIGCAP > BCE005R5C105FS
BCE005R5C105FS
BCE005R5C105FS BIGCAP
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 1F; 5.5VDC; ±20%; Ø20.5x7.6mm; Pitch: 5mm; EDLC
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 1F
Operating voltage: 5.5V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø20.5x7.6mm
Operating temperature: -25...70°C
Height: 7.6mm
Diameter: 20.5mm
Trade name: EDLC
Terminal pitch: 5mm
Kind of capacitor: backup capacitor
на замовлення 10579 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 1F; 5.5VDC; ±20%; Ø20.5x7.6mm; Pitch: 5mm; EDLC, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 1F, Operating voltage: 5.5V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø20.5x7.6mm, Operating temperature: -25...70°C, Height: 7.6mm, Diameter: 20.5mm, Trade name: EDLC, Terminal pitch: 5mm, Kind of capacitor: backup capacitor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCE005R5C105FS BCE-Coin.pdf Іоністор вивідний, С = 1 Ф, U, В = 5,5, Розм = 20,5 х 7,6 мм, Точн., % = 20, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -25...+70,... Група товару: Конденсатори Корпус: 20.5x7.6mm Од. вим: шт