Продукція > BIGCAP > BCE005R5H105FS
BCE005R5H105FS
BCE005R5H105FS BIGCAP
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 1F; 5.5VDC; ±20%; Ø19x6.5mm; -25÷70°C; H: 6.5mm
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 1F
Operating voltage: 5.5V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø19x6.5mm
Operating temperature: -25...70°C
Height: 6.5mm
Diameter: 19mm
Trade name: EDLC
Kind of capacitor: backup capacitor
на замовлення 174 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 1F; 5.5VDC; ±20%; Ø19x6.5mm; -25÷70°C; H: 6.5mm, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 1F, Operating voltage: 5.5V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø19x6.5mm, Operating temperature: -25...70°C, Height: 6.5mm, Diameter: 19mm, Trade name: EDLC, Kind of capacitor: backup capacitor.
Інші пропозиції BCE005R5H105FS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCE005R5H105FS Іоністор вивідний, С = 1 Ф, U, В = 5,5, Розм = 19 х 6,5 мм, Точн., % = 20, Тексп, °C = -25...70°C ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 19x6.5mm Од. вим: шт