Продукція > BIGCAP > BCE005R5V105FS
BCE005R5V105FS
BCE005R5V105FS BIGCAP
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 1F; 5.5VDC; ±20%; Ø19x20.5mm; -25÷70°C; Ø: 19mm
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 1F
Operating voltage: 5.5V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø19x20.5mm
Operating temperature: -25...70°C
Height: 20.5mm
Diameter: 19mm
Trade name: EDLC
Kind of capacitor: backup capacitor
на замовлення 16 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 1F; 5.5VDC; ±20%; Ø19x20.5mm; -25÷70°C; Ø: 19mm, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 1F, Operating voltage: 5.5V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø19x20.5mm, Operating temperature: -25...70°C, Height: 20.5mm, Diameter: 19mm, Trade name: EDLC, Kind of capacitor: backup capacitor.