Продукція > BCE > BCE005R5V224FS
BCE005R5V224FS
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник:
Іоністор вивідний, С = 220 мФ, U, В = 5, Розм = 11.5 x 12.5 мм, Точн., % = 20, Rвн = 60, Ор. монт. = вертикальна, Тексп, °C = -25...+70, Термін експл., г @ T,°C = 1000 @ 70,... Група товару: Конденсатори Корпус: 11.5x12.5mm Од. вим: 200
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BCE005R5V224FS
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 0.22F; 5.5VDC; ±20%; Ø11.5x12.5mm; -25÷70°C, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 0.22F, Operating voltage: 5.5V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø11.5x12.5mm, Operating temperature: -25...70°C, Height: 12.5mm, Diameter: 11.5mm, Trade name: EDLC, Kind of capacitor: backup capacitor.
Інші пропозиції BCE005R5V224FS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCE005R5V224FS BCE005R5V224FS Виробник : BIGCAP BCE-Coin Type 5.5V.pdf Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 0.22F; 5.5VDC; ±20%; Ø11.5x12.5mm; -25÷70°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 0.22F
Operating voltage: 5.5V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø11.5x12.5mm
Operating temperature: -25...70°C
Height: 12.5mm
Diameter: 11.5mm