Продукція > VICOR > BCM384T480T325B00
BCM384T480T325B00
BCM384T480T325B00 Vicor
19ds_bcm384x480y325bzz.pdf
Виробник: Vicor
Module DC-DC 384VIN 1-OUT 48V 7.05A 325W 60-Pin
на замовлення 1349 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 325W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 400V, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 7.05A, Voltage - Input (Min): 360V, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Power (Watts): 325 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCM384T480T325B00 BCM384T480T325B00 Виробник : Vicor 19ds_bcm384x480y325bzz.pdf Module DC-DC 384VIN 1-OUT 48V 7.05A 325W 60-Pin
Кількість Ціна
BCM384T480T325B00 BCM384T480T325B00 Виробник : Vicor Corporation ds_BCM384x480y325Bzz.pdf Description: DC DC CONVERTER 48V 325W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 400V
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 7.05A
Voltage - Input (Min): 360V
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Power (Watts): 325 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV