BCN164A4751F7S
BCN164A4751F7S BI Technologies (TT electronics)
bcn.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film Array 4.75K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук