BCW32LT1
BCW32LT1 onsemi
bcw32lt1-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TRANS NPN GP 32V 100MA SOT-23
Packaging: Bulk
на замовлення 423000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BCW32LT1 onsemi
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCW32LT1 BCW32LT1 Виробник : ON Semiconductor bcw32lt1-d.pdf Trans GP BJT NPN 32V 0.1A 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
BCW32LT1 Виробник : ON Semiconductor bcw32lt1-d.pdf
BCW32LT1 Виробник : ON Semiconductor bcw32lt1-d.pdf Транзистор NPN (Uce=32V, Ic=0.1A, P=300mW, B=200-450@I=2mA, -55 to +150C).... Група товару: Транзистори Корпус: SOT-23 Од. вим: шт