BD5100YS_S2_00001
BD5100YS_S2_00001 Panjit International Inc.
BD540YS_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: TO-252
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
на замовлення 2972 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: TO-252, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BD5100YS_S2_00001 BD5100YS_S2_00001 Виробник : Panjit International Inc. BD540YS_SERIES.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
BD5100YS_S2_00001 BD5100YS_S2_00001 Виробник : Panjit BD540YS_SERIES-1875502.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 5A