BD8100S_S2_00001
BD8100S_S2_00001 Panjit International Inc.
BD840S_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO252
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: TO-252
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: TO-252, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BD8100S_S2_00001 BD8100S_S2_00001 Виробник : Panjit International Inc. BD840S_SERIES.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO252
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BD8100S_S2_00001 BD8100S_S2_00001 Виробник : Panjit BD840S_SERIES-1875673.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 8A