BD8150CS_L2_00001
BD8150CS_L2_00001 Panjit International Inc.
BD840CS_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTT 150V 8A TO252
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 8A
Supplier Device Package: TO-252
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Not For New Designs
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 4 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 150V 8A TO252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 8A, Supplier Device Package: TO-252, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Not For New Designs, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 4 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 150 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BD8150CS_L2_00001 BD8150CS_L2_00001 Виробник : Panjit BD840CS_SERIES-1875674.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 150V Schottky 8A