Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDHE002012102R2MQ1
BDHE002012102R2MQ1
BDHE002012102R2MQ1 Pulse Electronics
BDHE_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 176mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 176mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A