Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDHE002520121R5MQ1
BDHE002520121R5MQ1
BDHE002520121R5MQ1 Pulse Electronics
BDHE_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 3.1A 65 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.2A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3.1A 65 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.2A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDHE002520121R5MQ1 BDHE002520121R5MQ1 Виробник : Pulse Electronics BDHE_Series.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH RDC=65mOhms 2.7A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
BDHE002520121R5MQ1 BDHE002520121R5MQ1 Виробник : Pulse Electronics BDHE_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3.1A 65 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Molded
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A