Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDHE003225252R2MQ1
BDHE003225252R2MQ1
BDHE003225252R2MQ1 Pulse Electronics
BDHE_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 60 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDHE003225252R2MQ1 BDHE003225252R2MQ1 Виробник : Pulse Electronics BDHE_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3A 60 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Molded
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A