Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDHEDH201210R10NCA
BDHEDH201210R10NCA
BDHEDH201210R10NCA Pulse Electronics
BDHE_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100NH 6A 130 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 5 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 6A 130 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 5 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDHEDH201210R10NCA BDHEDH201210R10NCA Виробник : Pulse Electronics BDHE_Series.pdf Description: FIXED IND 100NH 6A 130 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 6 A