Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDHH00201608R47ME1
BDHH00201608R47ME1
BDHH00201608R47ME1 Pulse Electronics
BDHH_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Molded
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4 A