Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDHH002520101R0ME1
BDHH002520101R0ME1
BDHH002520101R0ME1 Pulse Electronics
BDHH_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Molded
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A