Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ00141208R47MCA
BDQQ00141208R47MCA
BDQQ00141208R47MCA Pulse Electronics
BDQQ00141208R47MCA
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.3 A
на замовлення 1315 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ00141208R47MCA BDQQ00141208R47MCA Виробник : Pulse Electronics Yageo_10282022_Pulse_NPI_Standard_Power_BDQQ_Serie-3052831.pdf Power Inductors - SMD .47uH 3.3A 20% RDC=29mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
BDQQ00141208R47MCA BDQQ00141208R47MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ00141208R47MCA Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.5A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.3 A