Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ001412FE1R0MCA
BDQQ001412FE1R0MCA
BDQQ001412FE1R0MCA Pulse Electronics
BDQQ001412FE1R0MCA
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 1UH 2A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 88mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 3830 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 1UH 2A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 88mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ001412FE1R0MCA BDQQ001412FE1R0MCA Виробник : Pulse Electronics Yageo_10282022_Pulse_NPI_Standard_Power_BDQQ_Serie-3052831.pdf Power Inductors - SMD 1uH 1.5A 20% RDC=88mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
BDQQ001412FE1R0MCA BDQQ001412FE1R0MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ001412FE1R0MCA Description: INDUCTOR PWR MOLDED 1UH 2A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A