Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ001412FER11NCA
BDQQ001412FER11NCA
BDQQ001412FER11NCA Pulse Electronics
Yageo_10282022_Pulse_NPI_Standard_Power_BDQQ_Serie-3052831.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD .11uH 4.5A 30% RDC=20mOhms
на замовлення 5985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.11UH 6.8A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Inductance: 110 nH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ001412FER11NCA BDQQ001412FER11NCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ001412FER11NCA Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.11UH 6.8A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 110 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 110 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A