Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ001412FER24MCA
BDQQ001412FER24MCA
BDQQ001412FER24MCA Pulse Electronics
Yageo_10282022_Pulse NPI Standard Power BDQQ Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD .24uH 4A 20% RDC=27mOhms
на замовлення 4442 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.24UH 5.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ001412FER24MCA BDQQ001412FER24MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ001412FER24MCA Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.24UH 5.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 4 A