Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ001412FER33MCA
BDQQ001412FER33MCA
BDQQ001412FER33MCA Pulse Electronics
BDQQ001412FER33MCA
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.33UH 5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 3446 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.33UH 5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ001412FER33MCA BDQQ001412FER33MCA Виробник : Pulse Electronics Yageo_10282022_Pulse_NPI_Standard_Power_BDQQ_Serie-3052831.pdf Power Inductors - SMD .33uH 3A 20% RDC=32mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
BDQQ001412FER33MCA BDQQ001412FER33MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ001412FER33MCA Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.33UH 5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 3 A