Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ001412FER47MCA
BDQQ001412FER47MCA
BDQQ001412FER47MCA Pulse Electronics
BDQQ001412FER47MCA
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 3A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 42mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 3399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 3A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 42mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ001412FER47MCA BDQQ001412FER47MCA Виробник : Pulse Electronics Yageo_10282022_Pulse_NPI_Standard_Power_BDQQ_Serie-3052831.pdf Power Inductors - SMD .47uH 2.6A 20% RDC=42mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
BDQQ001412FER47MCA BDQQ001412FER47MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ001412FER47MCA Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 3A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.6 A