Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ00201208R33MCA
BDQQ00201208R33MCA
BDQQ00201208R33MCA Pulse Electronics
Yageo_10282022_Pulse NPI Standard Power BDQQ Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD .33uH 4.5A 20% RDC=23mOhms
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.33UH 5.3A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.3A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ00201208R33MCA BDQQ00201208R33MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ_Series_DS.pdf Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.33UH 5.3A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.3A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 2980 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A