Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ00201208R47MCB
BDQQ00201208R47MCB
BDQQ00201208R47MCB Pulse Electronics
BDQQ_Series_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.9 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.8, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ00201208R47MCB BDQQ00201208R47MCB Виробник : Pulse Electronics BDQQ_Series_DS.pdf Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.8
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.9 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
BDQQ00201208R47MCB BDQQ00201208R47MCB Виробник : Pulse Electronics Yageo_10282022_Pulse NPI Standard Power BDQQ Series.pdf Power Inductors - SMD .47uH 3.9A 20% RDC=27mOhms