Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDQQ002012FER47MCA
BDQQ002012FER47MCA
BDQQ002012FER47MCA Pulse Electronics
BDQQ_Series_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 34mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.4 A
на замовлення 2840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 34mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDQQ002012FER47MCA BDQQ002012FER47MCA Виробник : Pulse Electronics Yageo_10282022_Pulse_NPI_Standard_Power_BDQQ_Serie-3052831.pdf Power Inductors - SMD .47uH 3.4A 20 RDC=34mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
BDQQ002012FER47MCA BDQQ002012FER47MCA Виробник : Pulse Electronics BDQQ_Series_DS.pdf Description: INDUCTOR PWR MOLDED 0.47UH 4.5A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.4 A