BDS2A100250RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614782&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 250 Ohms
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: SOT-227-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 250 Ohms.
Інші пропозиції BDS2A100250RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A100250RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614782&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Planar Resistors - Chassis Mount 250 Ohms 5% 150ppm 100 Watt Chassis Mnt