BDS2A1004K7K TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614782&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 4.7K OHM 10% 100W
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Lead Style: M4 Threaded
Features: RF, High Frequency
Packaging: Box
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 4.7 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 4.7K OHM 10% 100W, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±10%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Packaging: Box, Package / Case: SOT-227-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 4.7 kOhms.
Інші пропозиції BDS2A1004K7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A1004K7K Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614782&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Planar Resistors - Chassis Mount BDS 2 A 100 4K7 10%