BDS4B2501R0K TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614770&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 10% 250W
Packaging: Box
Power (Watts): 250W
Tolerance: ±10%
Lead Style: M4 Threaded
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Box
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 2.638" L x 2.372" W (67.00mm x 60.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 1.417" (36.00mm)
Resistance: 1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 10% 250W, Packaging: Box, Power (Watts): 250W, Tolerance: ±10%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Box, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 2.638" L x 2.372" W (67.00mm x 60.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 1.417" (36.00mm), Resistance: 1 Ohms.