BDT3032H12.8-02
BDT3032H12.8-02 BeStar Technologies, Inc.
BDT3032H12.8-03.pdf
Виробник: BeStar Technologies, Inc.
Description: SPEAKER 32OHM 1.3W 100DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Shape: Round
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylenimine (PEI)
Material - Magnet: Nd-Fe-B N35H
Termination: PC Pins
Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1.3 W
Frequency Range: 1 kHz ~ 4 kHz
Efficiency - dBA: 100.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 1.3W 100DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Shape: Round, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylenimine (PEI), Material - Magnet: Nd-Fe-B N35H, Termination: PC Pins, Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 1.3 W, Frequency Range: 1 kHz ~ 4 kHz, Efficiency - dBA: 100.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).