BDT3745H16.5P
BDT3745H16.5P BeStar Technologies, Inc.
BDT3745H16.5P-.pdf
Виробник: BeStar Technologies, Inc.
Description: SPEAKER 50OHM 200MW 86DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.457" Dia (37.00mm)
Shape: Round
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Power - Max: 400 mW
Power - Rated: 200 mW
Frequency Range: 200 Hz ~ 8 kHz
Efficiency - dBA: 86.00
Efficiency - Testing: 3W/100cm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 50OHM 200MW 86DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.457" Dia (37.00mm), Shape: Round, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Power - Max: 400 mW, Power - Rated: 200 mW, Frequency Range: 200 Hz ~ 8 kHz, Efficiency - dBA: 86.00, Efficiency - Testing: 3W/100cm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).