Продукція > PULSE ELECTRONICS > BEBE00141208R24MMA
BEBE00141208R24MMA
BEBE00141208R24MMA Pulse Electronics
BEBE_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 240NH 5.3A 20MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 5.3 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 5.3A 20MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
BEBE00141208R24MMA BEBE00141208R24MMA Виробник : Pulse Electronics BEBE_Series.pdf Description: FIXED IND 240NH 5.3A 20MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 5.3 A