Продукція > PULSE ELECTRONICS > BEBE00141208R47MMA
BEBE00141208R47MMA
BEBE00141208R47MMA Pulse Electronics
BEBE_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 470NH 3A 30 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 3A 30 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.055" L x 0.047" W (1.40mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BEBE00141208R47MMA BEBE00141208R47MMA Виробник : Pulse Electronics BEBE_Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 3A 30 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3 A