Продукція > PULSE ELECTRONICS > BEBE00201210R33MMS
BEBE00201210R33MMS
BEBE00201210R33MMS Pulse Electronics
bebe00201210r33mms
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND 0.33UH 4.7A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.7 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: IND 0.33UH 4.7A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 4.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BEBE00201210R33MMS BEBE00201210R33MMS Виробник : Pulse Electronics bebe00201210r33mms Description: IND 0.33UH 4.7A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BEBE00201210R33MMS BEBE00201210R33MMS Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_BEBE00201210_SERIES.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 4.5A 2x1.2x1mm Miniature