Продукція > PULSE ELECTRONICS > BEBE00201210R47MMS
BEBE00201210R47MMS
BEBE00201210R47MMS Pulse Electronics
bebe00201210r47mms
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND 0.47UH 3.7A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.2 A
на замовлення 2115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 0.47UH 3.7A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BEBE00201210R47MMS BEBE00201210R47MMS Виробник : Pulse Electronics bebe00201210r47mms Description: IND 0.47UH 3.7A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.2 A
товару немає в наявності
BEBE00201210R47MMS BEBE00201210R47MMS Виробник : Pulse Electronics bebe00201210r47mms Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 4.7A 2x1.2x1mm Miniature