BF1100WR,115
BF1100WR,115 NXP USA Inc.
BF1100WR.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET 9V CMPAK-4
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-82A, SOT-343
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 800MHz
Configuration: N-Channel Dual Gate
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Noise Figure: 2dB
Supplier Device Package: CMPAK-4
Voltage - Rated: 14 V
Voltage - Test: 9 V
Current - Test: 10 mA
на замовлення 66000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET 9V CMPAK-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-82A, SOT-343, Current Rating (Amps): 30mA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 800MHz, Configuration: N-Channel Dual Gate, Technology: MOSFET (Metal Oxide), Noise Figure: 2dB, Supplier Device Package: CMPAK-4, Voltage - Rated: 14 V, Voltage - Test: 9 V, Current - Test: 10 mA.
Інші пропозиції BF1100WR,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BF1100WR,115 BF1100WR,115 Виробник : NXP USA Inc. BF1100WR.pdf Description: RF MOSFET 9V CMPAK-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 800MHz
Noise Figure: 2dB
Voltage - Rated: 14 V
Voltage - Test: 9 V
Current - Test: 10 mA