BF1210D024
BF1210D024 LOVATO ELECTRIC
4427330.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Description: LOVATO ELECTRIC - BF1210D024 - Schütz, 12 A, DIN-Schiene, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 10 kW
tariffCode: 85371098
Schaltleistung, AC1: 32kW
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltstrom AC3: 12A
isCanonical: Y
Laststrom, induktiv: 12A
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 28A
Schaltleistung, AC3: 10kW
DC-Nennspannung Spule: 24V
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 28A
AC-Nennspannung Spule: -
Relaismontage: DIN-Schiene
Betriebsspannung: 690VAC
Polzahl: 3-polig
Produktpalette: BF12 Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: 3PST-NO
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOVATO ELECTRIC - BF1210D024 - Schütz, 12 A, DIN-Schiene, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 10 kW, tariffCode: 85371098, Schaltleistung, AC1: 32kW, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltstrom AC3: 12A, isCanonical: Y, Laststrom, induktiv: 12A, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 28A, Schaltleistung, AC3: 10kW, DC-Nennspannung Spule: 24V, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 28A, AC-Nennspannung Spule: -, Relaismontage: DIN-Schiene, Betriebsspannung: 690VAC, Polzahl: 3-polig, Produktpalette: BF12 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: 3PST-NO, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Інші пропозиції BF1210D024
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NO; 24VDC; 12A; BF
Max. operating current: 12A
Control voltage: 24V DC
Type of contactor: 3-pole
Insulation voltage: 690V
Leads: screw terminals
Operating temperature: -50...70°C
Width: 45mm
Height: 81mm