BF2501A110
Код товару: 204517
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Автоматичні вимикачі, АВР, ПЗВ
Написати відгук
Інші пропозиції BF2501A110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 110VAC; 25A; BF
Mounting: for DIN rail mounting
Max. operating current: 25A
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Insulation voltage: 690V
Width: 45mm
Leads: screw terminals
Operating temperature: -50...70°C
Type of contactor: 3-pole
Height: 81mm
Control voltage: 110V AC