BF2510A110
BF2510A110 LOVATO ELECTRIC
BF2510A110.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Description: LOVATO ELECTRIC - BF2510A110 - Schütz, 25 A, DIN-Schiene, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 15 kW
tariffCode: 85364900
Schaltleistung, AC1: 36kW
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltstrom AC3: 25A
isCanonical: Y
Laststrom, induktiv: 25A
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 32A
Schaltleistung, AC3: 15kW
DC-Nennspannung Spule: -
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 32A
AC-Nennspannung Spule: 110V
Relaismontage: DIN-Schiene
Betriebsspannung: 690VAC
Polzahl: 3-polig
Produktpalette: BF25 Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: 3PST-NO
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOVATO ELECTRIC - BF2510A110 - Schütz, 25 A, DIN-Schiene, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 15 kW, tariffCode: 85364900, Schaltleistung, AC1: 36kW, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltstrom AC3: 25A, isCanonical: Y, Laststrom, induktiv: 25A, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 32A, Schaltleistung, AC3: 15kW, DC-Nennspannung Spule: -, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 32A, AC-Nennspannung Spule: 110V, Relaismontage: DIN-Schiene, Betriebsspannung: 690VAC, Polzahl: 3-polig, Produktpalette: BF25 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: 3PST-NO, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції BF2510A110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BF2510A110
Код товару: 106587
Додати до обраних Обраний товар
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NO; 110VAC; 25A; BF
Mounting: for DIN rail mounting
Max. operating current: 25A
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Insulation voltage: 690V
Width: 45mm
Leads: screw terminals
Operating temperature: -50...70°C
Type of contactor: 3-pole
Height: 81mm
Control voltage: 110V AC