BF2600A230
BF2600A230 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-2-EN.pdf LOVATO-2-DE.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; 230VAC; 26A; for DIN rail mounting; BF
Leads: screw terminals
Mounting: for DIN rail mounting
Contacts configuration: NO x3
Operating temperature: -50...70°C
Width: 45mm
Height: 90mm
Max. operating current: 26A
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Control voltage: 230V AC
Insulation voltage: 690V
Type of contactor: 3-pole
Manufacturer series: BF
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 3-pole; NO x3; 230VAC; 26A; for DIN rail mounting; BF, Leads: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting, Contacts configuration: NO x3, Operating temperature: -50...70°C, Width: 45mm, Height: 90mm, Max. operating current: 26A, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Control voltage: 230V AC, Insulation voltage: 690V, Type of contactor: 3-pole, Manufacturer series: BF.