BF4-TX-14DS-0.5V
BF4-TX-14DS-0.5V Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN 14POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.058" (1.48mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 812 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN 14POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 14, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.058" (1.48mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BF4-TX-14DS-0.5V BF4-TX-14DS-0.5V Виробник : Hirose Connector BF4_TX_14DS_0_5V_CL0831_0008_6_00_2DDrawing_000099-1610183.pdf Fibre Optic Connectors
на замовлення 1315 шт:
Кількість Ціна
BF4-TX-14DS-0.5V BF4-TX-14DS-0.5V Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0831-0009-9-00&productname=BF4-RX-14DS-0.5V&series=BF4M&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D46328_en Description: CONN 14POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 14
Pitch: 0.020" (0.50mm)