BFP 193W H6327
BFP 193W H6327 Infineon Technologies
Infineon_BFP193W_DS_v01_01_en.pdf
Виробник: Infineon Technologies
RF Bipolar Transistors RF BIP TRANSISTOR
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NPN SMD transistors, Description: Transistor: NPN; bipolar; RF; 20V; 80mA; 0.58W; SOT343, Type of transistor: NPN, Polarisation: bipolar, Kind of transistor: RF, Collector-emitter voltage: 20V, Collector current: 80mA, Power dissipation: 0.58W, Case: SOT343, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Frequency: 6GHz.
Інші пропозиції BFP 193W H6327
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Transistor: NPN; bipolar; RF; 20V; 80mA; 0.58W; SOT343
Type of transistor: NPN
Polarisation: bipolar
Kind of transistor: RF
Collector-emitter voltage: 20V
Collector current: 80mA
Power dissipation: 0.58W
Case: SOT343
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Frequency: 6GHz