BFP650FH6327
BFP650FH6327 INFINEON TECHNOLOGIES
BFP650FH6327-dte.pdf
Виробник: INFINEON TECHNOLOGIES
Category: NPN SMD transistors
Description: Transistor: NPN; SiGe: C; bipolar; RF; 13V; 0.15A; 0.5W; TSFP-4
Mounting: SMD
Case: TSFP-4
Kind of package: reel; tape
Frequency: 42GHz
Kind of transistor: RF
Type of transistor: NPN
Technology: SiGe:C
Collector current: 0.15A
Power dissipation: 0.5W
Collector-emitter voltage: 13V
Polarisation: bipolar
на замовлення 1432 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NPN SMD transistors, Description: Transistor: NPN; SiGe: C; bipolar; RF; 13V; 0.15A; 0.5W; TSFP-4, Mounting: SMD, Case: TSFP-4, Kind of package: reel; tape, Frequency: 42GHz, Kind of transistor: RF, Type of transistor: NPN, Technology: SiGe:C, Collector current: 0.15A, Power dissipation: 0.5W, Collector-emitter voltage: 13V, Polarisation: bipolar.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BFP 650F H6327 BFP 650F H6327 Виробник : Infineon Technologies Infineon_BFP650F_DS_v02_00_EN.pdf RF Bipolar Transistors RF BIP TRANSISTOR