Продукція > BFR > BFR181WE-6327
BFR181WE-6327
Виробник:
на замовлення 22457 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BFR181WE-6327
Description: RF TRANS NPN 12V 8GHZ SOT323-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 19dB, Power - Max: 175mW, Current - Collector (Ic) (Max): 20mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 12V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 70 @ 5mA, 8V, Frequency - Transition: 8GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 0.9dB ~ 1.2dB @ 900MHz ~ 1.8GHz, Supplier Device Package: PG-SOT323.
Інші пропозиції BFR181WE-6327
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BFR181WE6327 Виробник : INFINEON INFNS14909-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw 09+
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 19dB
Power - Max: 175mW
Current - Collector (Ic) (Max): 20mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 12V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 70 @ 5mA, 8V
Frequency - Transition: 8GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 0.9dB ~ 1.2dB @ 900MHz ~ 1.8GHz
Supplier Device Package: SOT-323
товару немає в наявності
BFR 181W E6327 BFR 181W E6327 Виробник : Infineon Technologies bfr181w.pdf?folderId=db3a30431400ef68011425b1354605c1&fileId=db3a30431400ef680114268dc6c1063f Description: RF TRANS NPN 12V 8GHZ SOT323-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Gain: 19dB
Power - Max: 175mW
Frequency - Transition: 8GHz
Supplier Device Package: PG-SOT323
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Max: 175mW
Frequency - Transition: 8GHz