BFR380L3E6327
BFR380L3E6327 INFINEON TECHNOLOGIES
BFR380L3E6327-dte.pdf
Виробник: INFINEON TECHNOLOGIES
Category: NPN SMD transistors
Description: Transistor: NPN; bipolar; RF; 15V; 80mA; 0.38W; TSLP-3-1
Mounting: SMD
Frequency: 14GHz
Polarisation: bipolar
Kind of package: reel; tape
Type of transistor: NPN
Kind of transistor: RF
Case: TSLP-3-1
Collector current: 80mA
Power dissipation: 0.38W
Collector-emitter voltage: 15V
на замовлення 11825 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 84
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NPN SMD transistors, Description: Transistor: NPN; bipolar; RF; 15V; 80mA; 0.38W; TSLP-3-1, Mounting: SMD, Frequency: 14GHz, Polarisation: bipolar, Kind of package: reel; tape, Type of transistor: NPN, Kind of transistor: RF, Case: TSLP-3-1, Collector current: 80mA, Power dissipation: 0.38W, Collector-emitter voltage: 15V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
BFR380L3E6327 Виробник : Infineon Technologies Trans RF BJT NPN 6V 0.08A 380mW Automotive 3-Pin TSLP T/R