Продукція > PULSE ELECTRONICS > BFSI00121109150M05
BFSI00121109150M05
BFSI00121109150M05 Pulse Electronics
BFSI00121109150M05
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 240
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 11 A