BGM123N256V2R Silicon Labs
Виробник: Silicon Labs
Description: RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Sensitivity: -90dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz ~ 2.483GHz
Memory Size: 256kB Flash, 32kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.85V ~ 3.8V
Power - Output: 8dBm
Data Rate: 1Mbps
Protocol: Bluetooth v4.2
Current - Receiving: 6.2mA
Current - Transmitting: 8.8mA ~ 9.4mA
Antenna Type: Integrated, Chip
Utilized IC / Part: EFR32BG
Modulation: GFSK
RF Family/Standard: Bluetooth
Serial Interfaces: I2C, I2S, SPI, UART, USART
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Module, Sensitivity: -90dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz ~ 2.483GHz, Memory Size: 256kB Flash, 32kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.85V ~ 3.8V, Power - Output: 8dBm, Data Rate: 1Mbps, Protocol: Bluetooth v4.2, Current - Receiving: 6.2mA, Current - Transmitting: 8.8mA ~ 9.4mA, Antenna Type: Integrated, Chip, Utilized IC / Part: EFR32BG, Modulation: GFSK, RF Family/Standard: Bluetooth, Serial Interfaces: I2C, I2S, SPI, UART, USART, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції BGM123N256V2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BGM123N256V2R Виробник : Silicon Labs Description: RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Module
Sensitivity: -90dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz ~ 2.483GHz
Voltage - Supply: 1.85V ~ 3.8V
Power - Output: 8dBm
Data Rate: 1Mbps
Protocol: Bluetooth v4.2
Current - Receiving: 6.2mA
Antenna Type: Integrated, Chip
Utilized IC / Part: EFR32BG
Modulation: GFSK
RF Family/Standard: Bluetooth
товару немає в наявності
BGM123N256V2R BGM123N256V2R Виробник : Silicon Labs bgm12x_datasheet.pdf Bluetooth Modules - 802.15.1 BGM123 Wireless Bluetooth Module, SiP, +2 dBm, 2.4 GHz, 256 kB flash, -40 to 85 C, RF Pin