BGYD806K
BGYD806K Amphenol PCTEL
BGYD-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 851MHZ YAGI N TYPE F POLE
Features: Cable - 609.6mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 896MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 10dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Yagi, 7-Element
Height (Max): 24.000" (609.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 851MHz
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 851MHZ YAGI N TYPE F POLE, Features: Cable - 609.6mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 896MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 10dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Yagi, 7-Element, Height (Max): 24.000" (609.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 851MHz, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.