BK/ABC-V-20-R
BK/ABC-V-20-R Eaton - Electronics Division
eaton-abc-fast-acting-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
на замовлення 294 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: Fuses 6,3x32mm - Fast, Description: Fuse: fuse; 20A; 250VAC; 125VDC; quick blow; 6.3x32mm; ABC; brass, Contact plating: nickel plated, Fuse characteristics: quick blow, Energy I2t: 550.8A2s, Fuse size: 6.3x32mm, Resistance: 3.66mΩ, Current rating: 20A, Voltage drop: 0.1V, Breaking characteristics: 1In: min 4h; 1.35In: max 60min; 2In: max 120s, Breaking capacity: 400A / 250V AC; 1kA / 125V AC; 10kA / 125V DC, Rated voltage: 125V DC; 250V AC, Manufacturer series: ABC, Kind of package: cardboard packaging, Kind of fuse: axial; ceramic; cylindrical; miniature, Contact material: brass, Type of fuse: fuse.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BK-ABC-V-20-R BK-ABC-V-20-R Виробник : EATON/BUSSMANN BK-ABC-1-2-R.pdf Category: Fuses 6,3x32mm - Fast
Description: Fuse: fuse; 20A; 250VAC; 125VDC; quick blow; 6.3x32mm; ABC; brass
Contact plating: nickel plated
Fuse characteristics: quick blow
Energy I2t: 550.8A2s
Fuse size: 6.3x32mm
Resistance: 3.66mΩ
Current rating: 20A
Voltage drop: 0.1V
Breaking characteristics: 1In: min 4h; 1.35In: max 60min; 2In: max 120s
Breaking capacity: 400A / 250V AC; 1kA / 125V AC; 10kA / 125V DC
Rated voltage: 125V DC; 250V AC
Manufacturer series: ABC
Kind of package: cardboard packaging
Kind of fuse: axial; ceramic; cylindrical; miniature
Contact material: brass
Type of fuse: fuse
на замовлення 219 шт:
Мінімальне замовлення: 2
BK/ABC-V-20-R BK/ABC-V-20-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton-abc-fast-acting-ceramic-tube-fuses-data-shee-1608436.pdf Cartridge Fuses 250VAC/125VDC 20A Axial Lead
на замовлення 800 шт:
BK/ABC-V-20-R BK/ABC-V-20-R Виробник : EATON ELECTRONICS eaton-abc-fast-acting-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: EATON ELECTRONICS - BK/ABC-V-20-R - FUSE, AXIAL, 20A, 6.3X32MM, FAST ACTING
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 250V
Schaltvermögen AC-Strom: 400A
Sicherungsstrom: 20A
directShipCharge: 25
Sicherungsgröße, metrisch: 6.3mm x 32mm