BK/ETF-250MA
BK/ETF-250MA Eaton - Electronics Division
ETF_Specs.PDF
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BRD MNT 250MA 277VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can, Vertical
Size / Dimension: 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: SEMKO, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 277 V
Melting I²t: 0.38
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BRD MNT 250MA 277VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Vertical, Size / Dimension: 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: SEMKO, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 250 mA, Voltage Rating - AC: 277 V, Melting I²t: 0.38.